Konkurs grantowy na sfinansowanie lub dofinansowanie międzynarodowych konferencji naukowych

1. Nabór wniosków:

Nabór wniosków trwa od 06 maja do 06 czerwca 2024.

2. Opis konkursu:

Celem konkursu jest wspieranie przedsięwzięć służących organizacji przez pracowników Uniwersytetu konferencji międzynarodowych, służących realizacji czterech najważniejszych celów strategicznych Uniwersytetu jako uczelni badawczej (4xI@NCU), którymi są: internacjonalizacja, interdyscyplinarność, innowacyjność i integralność.

Wnioskodawcą w konkursie może być wyłącznie nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie na stanowisku badawczym albo badawczo-dydaktycznym, będący jedynym organizatorem lub przedstawicielem komitetu organizacyjnego konferencji.

W ramach konkursu finansowanie mogą uzyskać konferencje naukowe międzynarodowe organizowane lub współorganizowane oraz afiliowane przez Uniwersytet, w których co najmniej 30% uczestników czynnych reprezentowanych jest przez zagraniczne ośrodki naukowe.

W konkursie organizator konferencji może uzyskać grant w wysokości do 30.000 zł

W czasie trwania konkursu organizator może uzyskać grant w konkursie tylko jeden raz.

Uwaga! W czasie trwania naboru zapraszamy na konsultacje online z ekspertem konkursu. Konsultacje będą odbywać się na platformie Microsoft Teams w poniedziałki: 6 maja w godz. 9:30-10:30 oraz  13 i 20 maja w godz. 11:00-12:00.

Link do konsultacji

3. Ogłoszenia i dokumenty:

Wzór sprawozdania

4. Kontakt:

Osoba do kontaktu: Sekretariat IDUB, mgr Lilianna Rynkiewicz, e-mail: liliana.rynkiewicz@umk.pl, tel. 56 611 3141.

5. Wyniki

1. Wyniki naboru