Mobilności dla studentów SMART, V edycja 2024

Konkursy skierowane są do studentów UMK w Toruniu, którzy wykazują chęć realizacji projektów badawczych w zagranicznych jednostkach naukowych. SMART 1 skierowany jest do studentów UMK w Toruniu, którzy zostali zakwalifikowani do programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/25 (wyjazd dydaktyczny do zagranicznej uczelni lub instytucji naukowej). W ramach konkursu SMART 3 możliwe jest uzyskanie sfinansowania trwającej od 2 do 4 tygodni wizyty naukowej (stażu) w zagranicznej instytucji naukowej.

Wymagania konkursowe oraz tryb zgłoszeń do konkursy jest określony w regulaminach konkursowych wprowadzonych Zarządzeniami nr 155 oraz 157 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 19 lipca 2023 r.

Zgłoszenia nadesłane w ramach konkursów zostały ocenione przez komisję konkursową powołaną przez zespół koordynujący IDUB.

W ramach dwóch konkursów wpłynęło łącznie 58 wniosków: 52 w ramach konkursu SMART 1 z czego 1 został wycofany przez aplikanta i 6 w konkursie SMART 3.

Komisja rekomenduje przeznaczyć do finansowania w ramach SMART 1 wnioski przygotowane przez następujące osoby:

1. Karolina Gajewska

2. Nina Niewińska

3. Dmytro Prynziuk

Komisja rekomenduje przeznaczyć do finansowania w ramach SMART 3 wnioski przygotowane przez następujące osoby:

1. Dorota Chmielniak

2. Karolina Kozłowska