ul. Gagarina 7, 87-100 Toruń

Zespół ekspertów udzielających wsparcia w okresie IV 2022-IV 2024 (wyłonionych w II edycji konkursu)

• Jak złożyć wniosek o udzielenie wsparcia? (link)

1. Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce

Imię i nazwisko eksperta Jednostka UMK Dziedzina i dyscypliny Agencje i konkursy
prof. dr hab. Roman Czaja Wydział Nauk Historycznych nauki humanistyczne (historia, archeologia)
  • National Science Centre (NCN)
  • Ministry of Education and Science
 prof. dr hab. Roman Bäcker Wydział Nauk o Polityce i Bezpie­czeństwie nauki społeczne (nauki o polityce, nauki o bezpieczeństwie, socjologia), nauki humanistyczne (historia – historia XIX i XX w.)
  • NCN: all grant programmes
  • NAWA: all grant programmes
 prof. dr hab. Aldona Glińska-Neweś Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania nauki społeczne (nauki o zarządzaniu i jakości, również inne dyscypliny nauk społecznych)
 ks. prof. dr hab. Piotr Roszak Wydział Teologiczny nauki teologiczne