Mobilności dla studentów SMART, II edycja 2023- uzup.

1. Nabór wniosków:

Nabór zakończony

05.01.2023 r. – 20.01.2023 r.

SMART 2 – nabór ciągły

2. Opis konkursu:

Celem konkursów SMART 1 i SMART2 jest umożliwienie studentom Uniwersytetu odbycia kształcenia oraz wyjazdów stażowych i praktyk w zagranicznych uczelniach poprzez dodatkowe wsparcie wyjazdów z programu Erasmus+. W ramach konkursu można zdobyć dodatkowo międzynarodowe doświadczenie badawcze poprzez realizację, w trakcie wyjazdu do zagranicznej uczelni lub instytucji naukowej, samodzielnego projektu badawczego lub udział w realizacji projektu badawczego prowadzonego w instytucji.

Celem konkursu SMART3 jest umożliwienie studentom Uniwersytetu zdobycia międzynarodowego doświadczenia badawczego poprzez realizację projektów badawczych w zagranicznych jednostkach naukowych. W ramach konkursu możliwe jest uzyskanie finansowania trwającego od 2 do 4 tygodni stażu badawczego w zagranicznej instytucji naukowej.

Konkurs przeznaczony jest dla:

• studentów UMK studiów I i II stopnia, którzy są zakwalifikowani do wyjazdów dydaktycznych, stażowych i praktyk z programu Erasmus+,
  • studentów UMK studiów I i II stopnia, którzy są chętni do odbycia 2-4 tygodniowej wizyty naukowej w zagranicznej instytucji naukowej.

3. Ogłoszenia i dokumenty:

Wnioski składane są za pomocą formularza elektronicznego. Terminy składania wniosków i dokumenty:
SMART 1 – formularz zgłoszeniowy

SMART 2 – formularz zgłoszeniowy

SMART 3 – formularz zgłoszeniowy

4. Kontakt:

Osoba do kontaktu: mgr Joanna Bożejewicz, tel. 56 611 31 31.

5. Wyniki