Szkolenia dla nauczycieli akademickich – WORK LIFE BALANCE i ZARZĄDZANIE STRESEM

Nabór

do wyczerpania miejsc

Opis:

Zapraszamy nauczycieli akademickich, do udziału w szkoleniach stacjonarnych organizowanych w obu częściach Uniwersytetu.

Bydgoszcz:

Zgłoszenia na szkolenia oraz pytania, w części bydgoskiej Uniwersytetu, prosimy kierować na adres dorota.zandrowicz@cm.umk.pl Decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane drogą mailową o szczegółach danego szkolenia.

Toruń:

Zgłoszenia na szkolenia oraz pytania, w części toruńskiej Uniwersytetu, prosimy kierować na adres katarzyna.bialowicz@umk.pl Decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane drogą mailową o szczegółach danego szkolenia.

Programy szkoleń:

WORK LIFE BALANCE