Przedłużamy nabór do konkursu EKSPERT do 17 maja!

Przedłużyliśmy nabór do konkursu EKSPERT do 17 maja!

Chcielibyśmy Was serdecznie poinformować, że przedłużamy nabór do naszego konkursu EKSPERT do 17 maja! To świetna okazja dla doświadczonych ekspertów, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje w zdobywaniu środków zewnętrznych na cele naukowe oraz w kierowaniu zespołami realizującymi zewnętrzne granty badawcze.

Szczegóły konkursu:
- Konkurs ma na celu wyłonienie zespołu ekspertów, którzy odnieśli sukcesy w zdobywaniu i zarządzaniu grantami badawczymi.
- Do konkursu mogą przystąpić wyłącznie nauczyciele akademiccy z co najmniej stopniem doktora, zatrudnieni na Uniwersytecie.
- Kandydaci muszą posiadać udokumentowane doświadczenie w realizacji oraz poprawnym rozliczaniu przynajmniej jednego grantu uzyskanego w konkursach organizowanych przez NCN, NCBiR, NPRH, NAWA, FNP oraz w ramach programów UE.

Termin naboru został przedłużony do 17 maja, więc nie przegapcie tej szansy!

Zachęcamy do udziału i dzielenia się tą informacją z innymi potencjalnymi kandydatami!